• 14688 марта ўқилди
1. Талабгор ариза юбориш учун ДХМ ўзи келиб мурожаат қилиши ёки ЯИДХПда рўйхатдан ўтиш ва сўровномани тўлдириши керак. Ҳамда давлат хизматини кўрсатиш учун йиғим тўлаш керак.
2. Уч иш кун мойбайнида ҲГТТ техник шартларни ишлаб чиқиши ва Давлат хизматлари марказига (ўзи келиб мурожаат этганда) ёки истеъмолчига ЯИДХП орқали (электрон тарзда мурожаат қилинганда) юбориши керак.
3. ҲГТТ талабгорга лойиҳалаш, қурилиш-монтаж ва созлаш-ишга тушириш ишларини амалга ошириш бўйича ўзининг тижорат таклифларини ва шартномалар лойиҳаларини бериш ҳуқуқи эга.

• 14687 количество просмотров
1. Подача заявления производятся через ЕПИГУ или обращается в явочном порядке в ЦГУ. А также нужно сделать оплату сбора за оказание государственной услуги.
2. В течение трех рабочих дней РГО разрабатывает и направляет в Центр государственных услуг (при обращении в явочном порядке) или потребителю через ЕПИГУ (при обращении в электронном виде) технических условий.
3. РГО имеет право направлят своих коммерческих предложений и проектов договоров на осуществление проектных, строительно-монтажных и пусконаладочных работ.